Moravany  –  FK Česká Třebová      0 : 2   (0 : 0)

Sestava: Truhlář – Bohunek (75. Číž), Jiřánek, Štos, Deml J. – Herclík, Roušar, Grepl – Klumpar (61. Novotný), Müller, Vaňous (90. Plačko)

Branky:     66.  Novotný             0 : 1     (penalta)

82.  Vaňous              0 : 2

ŽK:      5 : 3

ČK:      1 : 0

Do Moravan jsme zajížděli s cílem vyhrát, dostat se na kladné body v tabulce pravdy a mít aktivní skóre. Navíc Truhlář vychytal svoji první nulu, takže maximální spokojenost. Ale vítězství se nerodilo lehce, soupeř kousal, zejména v úvodu zápasu. Oproti minulému utkání došlo k jediné změně v sestavě, Klumpar nahradil Langera. Hodinu kralovali gólmani Branda s Truhlářem. Přišla 66. min. a faul na Grepla na hranici velkého vápna. Míč si postavil Vaňous, jehož střelu ve zdi zastavil rukou Hynek. Následovala druhá žlutá, červená a penalta. Tu po pětiminutovém pobytu na hřišti bezpečně proměnil Novotný – 0:1. V 82. min. vysunul kolmicí Müller Vaňouse a lob přes vybíhajícího gólmana skončil pod břevnem – 0:2.

FK Česká Třebová „B“ –  FK Jehnědí 1980 3:3 (1:1)

sestava – Abt, Sklenář, Švec, Vaňous (70′ Cejnar), Stolín, Hýbl, Rufer,Pávek, Hruška, Foff (85′ Vítek)
branky – Pávek, Rufer, Foff

K dalšímu utkání jsme přivítali dosud neporaženého soupeře z Jehnědí. Odprvní chvíle jsme soupeře přehrávali a jen škoda, že jsme nepotrestali
naše slibné šance. Do 20′ jich bylo dost. Dočkáme se až ve 27′ kdy pěknoukřídelní akci zakončuje technickou střelou Pávek 1:0.
Bohužel o dvě minuty déle inkasuje laciný gól po naší nedomluvě v obraně -1:1. Tak i skončil poločas.
Ve druhé půli začneme skvěle a aktivní Rufer zvyšuje z rohu hlavou na 2:1.Jako v první půli hned poté inkasujeme laciný gól po zmatku naší obrany. 2:2
My se nevzdáváme a pěknou křídelní akci zakončuje Foff 3:2. Běžela 61′. Potésoupeř již odpadá fyzicky a místo toho, aby jsme jej utahali nabídneme
soupeři srovnat stav lacinou ztrátou a možností jít do přečíslení. Tohovyužívá a technickou střelou opět srovnává skóre na 3.3. Když spálímeposlední šanci v 90′
zápas končí remízou 3:3. Pěkné utkání z naší strany jen tomu chybí tři body.Na domácí půdě je to ztráta.
Příští zápas hrajeme v Rudolticích a to v neděli 5.9. od 16:00