FK Česká Třebová  –  Chrudim B    1 : 1   (0 : 0)

Sestava: Truhlář – Langer (87. Pávek), Jiřánek, Štos, Bohunek (65. Novotný) – Herclík, Roušar, Deml J. – Vaňous (90. Číž), Müller, Grepl

Branky:     46.  Horák               0 : 1

68.  Herclík             1 : 1

ŽK:      1 : 2

Ve čtvrtém kole jsme hostili lídra tabulky s nejlepší obranou a druhým nejlepším útokem. Velká výzva s respektem. Sestava doznala dvou změn oproti Třemošnici (Bohunek s Herclíkem místo Klumpara se Sejkorou). Do mače dali oba soupeři všechno, bojovalo se nadoraz a výsledkem byla dělba bodů. Ve 4. min. nebyl uznán gól Vaňouse pro ofsajd. Ve 26. min. neplatil gól hostí pro zpětnou přihrávku zpoza brankové čáry. Ve 43. min. nás zachránilo břevno. Do druhé půle jsme prospali nástup a pykali. Obrana nezachytila rychlý brejk po pravé straně a křížná střela skončila v síti – 0:1. Tým to nezlomilo a zaslouženého vyrovnání se dočkal v 68. min. – 1:1.

Dolní Dobrouč – Česká Třebová B 0:0 (0:0)

sestava – Hotmar, Abt, Švec, Sklenář, Vítek, Keprt (68′ Rybka), Kolář,Krása, Stolín , Foff, Plačko,

Pro spoustu omluvenek jsme zajížděli na těžkého soupeře pouze ve 12 lidech.Nicméně naši mladí dorostenci
se na hřišti vůbec neztratili, ba naopak. První poločas byl více méněvyrovnaný a my hrozíme z rychlých brejků.
Naše pozorná obrana zatím stačí s rychlým tempem soupeře a proto poločaskončí bez branek.
Ve druhé půli si domácí vytvořili tlak  a z toho pramenilo několik šancí. Mymáme ovšem v brance Hotmara a ten byl
nepřekonatelný. Kdyby se hrálo do půlnoci, skóre se by se neměnilo. A když v80′ zahazuje 100% šanci dorostenec Adam Rybka,
odvážíme si tedy 1 cenný bod. Pochvalu si zaslouží celý tým za bojovnost anasazení.
Příští zápas hrajeme na domácí půdě v neděli 29.8. od 17:00 s týmem zJehnědí.

FK Česká Třebová – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:0 (2:0)

Branky: 5. Polášek, 29. Polášek, 49. Rybka

Sestava: Mikulka – Fečko, Horák, Hýbl (79.Mužík), Šmíd – Barbořák, Deml, Krása – M.Kolář (58.Mísař), Rybka, Polášek (70.Linhart)
Hned v prvním zápase nové sezóny nám bylo nalosováno derby na domácí půdě s Ústím nad Orlicí. Do zápasu jsme vstoupili výborně a hned v 5. minutě se ujímáme vedení, kdy fantastický centr Koláře uklidil do brány netradičně hlavou Polášek. Po půl hodině hry se tentýž hráč prosazuje chytrou kličkou brankáři hostí a chladnokrevným úklidem do prázdné branky. V ten moment nám vše hraje do karet, ale namísto kontroly utkání a držení míče vyrábíme jednu nesmyslnou ztrátu míče za druhou. Pouze díky výbornému Mikulkovi a obětavosti Fečka jdeme do kabiny s dvougólovým náskokem. V kabině přijde uklidnění a vstup do druhé půle je velmi podobný tomu prvnímu. Kolář tentokrát centrem nachází Rybku a náš dlouhán se hlavou nemýlí. Jiskra se však ani za tohoto stavu nevzdala a přesto, že náš tým kontroloval míč převážnou část druhého poločasu, vytváří si stoprocentní šance. Mikulka si však čisté konto s přispěním obránců vzít nenechal a tak můžeme oslavovat velmi cenné a výsledkově přesvědčivé vítězství. Navázat na tento zápas chceme už ve středu 25.8., kdy znovu na domácím hřišti přivítáme Moravany/Dašice.