FK Česká Třebová – Litomyšl    0 : 1   (0 : 1)

Sestava: Truhlář – Langer (71. Klumpar), Jiřánek, Štos, Deml J. – Herclík (84. Flídr), Roušar, Sejkora (46. Novotný) – Vaňous, Müller, Grepl

Branky:     17. Štoudek             –   0 : 1

ŽK:   0 : 2

Litomyšl pokud vyjede ven, tak vyhraje. A potvrdila to i u nás (4 zápasy = 4 výhry). Nebyla nám nic platná herní převaha, která končila před pokutovým územím na dobře organizované obraně. Hra se odehrávala převážně mezi vápny. Pod nejtěsnější porážku se podepsala 17. min.. Štoudek zužitkoval centr z pravé strany a míč poslal z ostrého úhlu do protilehlé šibenice – 0:1. Vzápětí nás podržel Truhlář, který vychytal tutovku. A to bylo od obou týmů prakticky vše. Hosté měli skvěle zavřenou defenzívu, kterou jsme nedokázali otevřít. Trápila nás finální fáze, která nebyla ideální. Svižnému utkání by více slušela remíza.

B Mužstvo

Sruby – FK Česká Třebová „B“ 2:2 (1:1)sestava  – Hotmar, Fric, Švec, Abt, Plačko (83′ Popelka J), Číž (74′ Řehák), Hýbl, Flídr, Sejkora, Pávek, Foff (58′ Vencl), připaven Holecbranky – Švec 2xNa pěkném hřišti ve Srubech jsme se hned od začátku pustili do soupeře jak se patří. Nepustili jsme soupeře cca celý poločas za polovinu hřiště.Co nás ovšem trápilo, bylo naše koncovka. Ani Pávek a ani Hýbl nebyli se svou střelou přesný. Pak ovšem přišel krásný gól od Švece z cca 30m do levé šibenice. Soupeř odpověděl ihned, zahrával standartní situaci a nikým netečovaný centr končí v naší síti 1:0. Tak i končí poločas.Po změně stran se obraz hry nezměnil, celou dobu jsme dobývali soupeřovu svatyni. V 57′ přišel ojedinělý centr a opět kupodivu všem, skočil za Hotmarovi zády 2:1. Poté byl před velkým vápnem faulován aktivní Sejkora a Švec ukázkovým přímým kopem vyrovnává stav 2:2. Když v 85′ byl zastaven Řehákův únik mylným zvednutím praporku postranního rozhodčího, utkání skončilo remízou 2:2.Další zápas hrajeme v sobotu v  25.9. 15:30 na domácí půdě s Mistrovicemi

Starší žáci

FK Česká Třebová : Polička    6:1 (1:0)              19.09.2021

Sestava: Brejcha, Mazura, Švanda, Grepl, Baláž, Kumpošt, Jelínek, Kovář, Deml( 60‘ Kovář ) Hanik, Kyncl ( 69‘ Kubíček )

Prvním poločasem jsme se protrápily. Soupeř dobře napadal a my jsme byly až moc zbrklý. Sice jsme ho zatlačily na jeho polovině, aly chyběl nám pohyb a hlavně finální přihrávka. Z našeho tlaku jsme vytěžily pouze pár rohových kopů a několik střel z hranice dvaceti metru které z přehledem kryl hostující brankář. Až v třicáté sedmé minutě jsme se konečně mohli radovat ze vstřelené branky, když centr z pravé strany pustil za sebe David Kyncl na zcela volného Kubu Demla, který zachoval chladnou hlavu , míč si zpracoval a poslal do sítě 1:0. Druhy poločas jsme začaly opět aktivněji a ve čtyřicáté čtvrté minutě Šimon Baláž vybojoval balón na půlce probojoval se až na hranici šestnáctky a střelou pod horní tyč nedal brankáři šanci 2:0. Hned o minutu později ve čtyřicáté páté minutě zvyšuje již na 3:0 David Kyncl. Pak jsme trochu polevily a nechali soupeře nás atakovat na naší polovině což vyústilo hned k několika zbytečným chybám a soupeř pohotovou střelou také pod horní tyč,překonal našeho brankáře 3:1. Obdržená branka nás zpátky nakopla a již jsme soupeřo vůbec k ničemu nepustily a sami jsme skórovaly ještě třikrát. V šedesáte minutě se prosadil Kuba Jelínek 4:1, v šedesáté čtvrté minutě Maxim Hanik 5:1 a v šedesáté deváté minutě opět Kuba Jelínek 6:1.

Branky:    37‘ Deml , 44‘ Baláž , 45‘ Kyncl, 60‘ Jelínek,  64‘ Hanik, 69‘ Jelínek,