FK Česká Třebová  –  Choceň    4 : 2   (2 : 0)

Sestava: Truhlář – Langer (68. Pešek), Jiřánek, Štos, Deml J. – Herclík (88. Plačko), Roušar, Klumpar – Vaňous (84. Flídr), Novotný (30. Grepl), Müller (82. Hýbl)

57.  Coufal           –   3 : 1

81.  Pešek            –   4 : 1

86.  Fikejz            –   4 : 2

ŽK:   1 : 5

Výsledky posledních pěti zápasů soupeře (4x vítězství) vzbuzovaly respekt. Naopak náš tým vyhrál naposledy před více než měsícem. Z tohoto důvodu úkol zněl jasně – vyhrát. První poločas byl zcela v naší režii a po zásluze jsme se ujali dvoubrankového vedení. Důležitý byl zejména gól do šatny. V 50. min. zvýšil Klumpar na 3:0 a vše vypadalo ideálně. Ale soupeř zbraně nesložil, začal zlobit a jasně přehrávat naše řady. Snížil a pokračoval dál v tlaku. Jeho aktivity rezolutně zastavil deset minut před koncem Müller skvělou akcí, kterou připravil gól na podnose střídajícímu Peškovi – 4:1. Od debaklu zachránil hosty Fikejz.

B Mužstvo

TJ Sopotnice – FK Česká Třebová „B“ 1:6 (0:2)

sestava  – Holec,  Abt, Švec, Pachl, Fric, Stolín, Hýbl, Déml M.         (79′ Popelka J), Pávek, (69′ Kovář), Flídr, Foff
        branky – Foff 3x, Stolín, Flídr

Za pěkného slunného počasí jsme zavítali na hřiště Sopotnice. Hned od začátku se naše rychlonohá křídla zakousla do soupeře.

Stolín i Flídr začali soupeři pěkně zatápět. Ve 33′  se ujímáme vedení díky pěkné přizemní střele Stolína. Hned o minutu déle uniká opět aktivní Stolín a se štětím prostřeluje vše 0:2. Sopotnice nestíhali a šance střídá šanci. Za zmínku stojí pouze vyčet spousty trapných připomínek od uplakaných domácích diváků.
Ve druhé půli opět úřadujeme jen my a Foff začíná vystrkovat růžky. Ve 49′, 70′, a 81′ Foff čistým hatrikem rozhoduje utkání. Poté dovolujeme soupeři ojedinělý útok kdy z jasného ofsajdu skóruje. Na konečných 1:6 upravuje nádherným gólem Flídr. Kluci jasně přejeli Sopotnici a celou dobu jim ukazovali, kdo je na hřišti pánem.
Další zápas hrajeme v sobotu 16:10. od 14:30 na domácí půdě proti Dolní Čermné.

Starší žáci

FK Česká Třebová : Lanškroun    13:1 (1:0)              10.10.2021

Sestava: Kumpošt, Mazura, Nástraha, Grepl, Baláž ( 66‘, Deml ), Hanik, Jelínek, Kovář, Šafář ( 51‘ Kubíček ), Kyncl, Kaplan ( 41‘ Rezek )

Proti Lanškrounu jsme museli nastoupit v hodně provizorní sestavě doplněné hráči ml.žáků a žáků B-týmu z důvodu velké marodky. Podzim si začal vybírat svoji daň. Dokonce i do branky musel hráč z pole. Bez zaváhání se do ní postavil Radovan Kumpošt. Přesto i tak jsme soupeři nedali vůbec žádnou šanci a od začátku jsme šli za vítězstvím. O poločase jsme měli osmi brankový náskok a tak jsme v druhém poločase prostřídali a zároveň trochu  polevily. Sice jsme ještě pět branek přidali, ale tak trochu laxním přístupem a špatnou rozehrou jsme nechali jednou skórovat i soupeře.

Branky:    4x Jelínek –   3‘,  29‘, 49‘, 76‘