FK Česká Třebová  –  M. Třebová    3 : 1   (1 : 1)

Sestava: Truhlář – Langer (82. Flídr), Jiřánek, Štos, Bohunek– Deml J., Roušar, Grepl – Vaňous (86. Pávek), Müller, Sejkora (69. Číž)

39. Matocha        1 : 1

63. Müller            2 : 1

68. Langer            3 : 1

ŽK:      1 : 0

V posledních čtyřech vzájemných zápasech jsme M. Třebovou neporazili. Poslední vítězství se datovalo do jara 2018 a první zářijovou sobotu jsme se dočkali. Nutno říci vítězství zaslouženého, podloženého dobrým týmovým výkonem. Oproti minulému utkání v Moravanech dvě změny v sestavě. Sejkora s Langerem nahradili Klumpara s Herclíkem. V 19. min. předvedli ukázkovou akci Müller s Vaňousem, který přesnou zpětnou přihrávku uklízel do sítě – 1:0. Hosté srovnali ve 39. min. po trestném kopu – 1:1. Rozhodla skvělá desetiminutovka mezi 60. a 70. minutou. V 61. min. nastřelil Jiřánek tyč. V 63. min. chytře vystihl malou domů Müller, nasadil kličku gólmanovi – 2:1. A soupeř se složil. O pět minut později ho dorazil Langer po průniku a přesné střele – 3:1.

Starší žáci

FK Česká Třebová : Pardubičky   8:0 (5:0)            04.09.2021

Sestava: Brejcha, Řehák, Švanda, Hýbl, Baláž,Jelínek, Hanik,Grepl, Deml,Pecháček,Kovář (36‘ Rezek, 58‘ Kubíček )

Bez tří hráčů základní sestavy jsme očekávali těžký zápas. Opak byl však pravdou. Kluci z lavičky se chopili svoji šance a zapadli do sestavy. Hned od začátku jsme soupeře zatlačily naší aktivní hrou a již ve druhé minutě po faulu a následném přímém kopu se k odraženému balónu dostává Lukáš Kovář a otevírá skóre utkání1:0. V jedenácté minutě Kuba Jelínek vystihne rozehru hostujícího brankáře a střelou k tyči zvyšuje na 2:0. O dvě minuty později opět soupeř pod tlakem špatně rozehrál, balón vypíchl Lukáš Kovář ke Kubovi Jelínkovi, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale k dorážce se dostal Matěj Pecháček a minutě třinácté zvyšuje již na 3:0. Ve dvacáté páté minutě si ve středu hřiště nabral balón Max Hanik, prošel až na velké vápno a levačkou zavěsil 4:0. Ve dvacáté sedmé minutě zahrozil soupeř s přímého kopu. Naše zeď vyskočila, soupeř ji podstřelil a Štěpán Brejcha zasahoval na poslední chvíli u přední tyče a balón vyrazil na roh. To byla jediná šance soupeře za celé utkání. Ve třicáté minutě na hranici třiceti metru napřáhl Kuba Jelínek a nedal hostujícímu brankáři šanci 5:0.

Po změně stran jsme začali zvolna a trochu šetřily síly. V padesáte minutě si vzal na polovině balón Šimon Baláž, před vápnem byl faulován a Kuba Jelínek přímý kop s přehledem proměnil 6:0.V šedesáte osmé rozehrál Max Hanik roh, Lukáš Hýbl si našel balón ve vápně a hlavou dává naši další branku 7:0. V sedmdesáte první minutě se na výlet opět vydal Šimon Baláž, prošel přes vše co mu stálo v cestě a  završil výčet branek na 8:0.

Kluci odehráli další vydařené utkání, které se muselo divákovi líbit. Padlo hodně branek a baly v něm i spousta pěkných akcí. Další kolo jedeme do Moravan,  kde by jsme chtěli na naše výkony navázat.

Branky:    2‘ Kovář , 11‘ Jelínek , 13‘ Pecháček, 25‘ Hanik,  30‘ Jelínek, 50‘ Jelínek, 68‘ Hýbl, 71‘ Baláž,

B Muži

TJ Sokol Rudoltice – FK Česká Třebová 0:8 (0:2)sestava – Abt, Déml, Sklenář, Vaňous (45′ Cejnar), Plačko, Hýbl, Vencl, Hruška, Fric (46′ Müller) Foff (87′ Holec)branky – Abt, Fric, Cejnar, Müller 3x, Plačko, FoffNa velmi hrbolatém hřišti v Rudolticích vládlo jen jedno mužstvo. Od začátku jsme zatlačili domácí na jejich polovinu a šance máme jak na běžícím pásu.Hned v úvodu otevírá  skóre Abt 0:1. Poté Šimon Fric pěknou přízemní střelou mění stav na 0:2. Díky skvělému domácí gólmanovi končí poločas jen 0:2.Do druhé půli jsme byli nuceni ke dvoum střídáním a nastoupil Patik Müller. Co dodat. Soupeř byl zoufalý a jeho krásný um střídá šanci za šancí. Výsledkemje hatrick  během 10 minut a vytvoření neuvěřitelné množství 100% šancí pro spoluhráče. Nesmíme ovšem zapomenout na kvalitní obranu. Tomáš PLačkoměl svůj den a díky svými obrannými zákroky jsme neinkasovali. Od nás pěkné utkání.Další utkání hrajeme v sobotu 11.9. v České Třebové od 16:00 proti Albrechticím