Rohovládova Bělá – FK Česká Třebová    0 : 3  (0 : 3)

Sestava: Truhlář – Langer, Jiřánek, Deml M., Bohunek (46. Stolín – Flídr, Grepl, Deml J. – Vaňous, Novotný (80. Fric), Müller (39. Klumpar)

Branky:     13.  Grepl         –    0 : 1

20.  Vaňous       –   0 : 2

32.  Novotný     –    0 : 3

ŽK:   4 : 2

Tým přijel pro tři body a úkol splnil. S mužstvem, které se všemi účastníky krajského přeboru na podzim prohrálo a inkasovalo celkem 60 branek, by byla jakákoliv bodová ztráta senzací. A takový zápas je hodně ošemetný. Od první minuty jsme šli jednoznačně za vítězstvím. A nutno říci, že snaha byla podpořena kvalitním výkonem. V páté minutě jsme mohli vést 3:0, ale první branka přišla v minutě třinácté. Do poločasové přestávky jsme navýšili vedení a další dvě branky a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto. Po změně stran jsme si v uvolněném tempu očekávanou výhru pohlídali. Zaznamenali jsme sedmé utkání v řadě bez porážky, třetí inkasovanou nulu v řadě a v konečné podzimní tabulce tři kladné body.