Pardubičky – FK Česká Třebová    4 : 4  (1 : 3)

Sestava: Truhlář – Langer, Jiřánek, Štos, Grepl – Herclík (85. Sejkora), Roušar, Deml J. – Vaňous (77. Klumpar), Novotný (77. Pešek), Müller

Branky:     14.  Deml J.            –   0 : 1

69. Valenta              –   3 : 3

78. Roušar              –   3 : 4

82. Štědrý                –   4 : 4

ŽK:   0 : 3

Diváci byli svědky dvou poločasů, ve kterých vždy selhala defenzíva. V první půli domácího týmu, ve druhé naše. Do poločasu jsme vstřelili tři branky a v závěrečné minutě šel Novotný sám a dal do břevna. O přestávce se domácím podařilo dvojí střídání, přeskupení postů včetně změny rozestavení. A vše se obrátilo. Naše obranná činnost nebyla kompaktní, působila chaoticky s řadou zbytečných faulů (viz čtvrtá obdržená branka). Standardkami se domácí dostali do tlaku, který využili ke třem gólům. Za zmínku stojí střídající Pešek – žolík z lavičky. Nastoupil, ihned podstoupil férový souboj s gólmanen a připravil na podnose tutovku pro Roušara. Vzápětí po sólu z půlky hřiště mohl navýšit náš náskok, ale gólman míč reflexivně vyrazil nohou.

B Mužstvo

FK Česká Třebová „B“ – FK Mistrovice 0:0 (0:0)

sestava – Hotmar, Abt, Švec, Vaňous (Popelka J.), Plačko, Fric (70′ KolářM.), Vencl, Flídr, Pávek, Borek, Foff, připraven Holec

V dalším domácím utkání jsme chtěli naplno bodovat a hned od začátku jsme sivytvořili tlak. Bohužel Borek těsné míjí soupeřovu branku.
Poté přichází z naší strany mdlé pojetí hry a diváci byli spíše uspávánipojetím hry obou týmů. Za zmínku stojí jen  nepovedená střela Abta z
cca 30m. Ve druhé půli se hra už zlepšila, ovšem od obou týmů. Šance sestřídali na jak na běžícím páse. Mistrovice trefují spojnice naší branky.
V 70′ v úniku Foff selhává a jeho lob končí vedle branky. V 80′ pak kupodivuvšem rozhodčí nepíská pokutový kop pro naše barvy. To se pak opakuje i
na straně druhé. A když v 90′ se z přímého kopu tentokrát Švec mýlil, zápasskončil spravedlivou remízou 0:0.
Další zápas hrajeme opět na domácí půdě 3.10. 2021 ve 15:00 s týmemVerměřovic (Turecka).