Holice nenaplnily punc týmu s nejlepším útokem v soutěži.

Naši hráči hráli organizovaně, zodpovědně. Obranný val byl

Truhlář. Do půle stejný počet vypracovaných šancí na obou

stranách a vyrovnaná partie. V 70. min. nás dostal do vedení

Herclík střelou pod břevno – 0:1. O sedm minut později

1:1. A domácí se nadechli k desetiminutovému tlaku, který

jsme vyřešili. Vzápětí přešli v koncovce zápasu do ofenzívy,

ale několika nadějným akcím chybělo kvalitnější řešení.

Z horké holické půdy jsme odvezli cenný plusový bod.

FK Česká Třebová – Sokol Verměřovice 9:1 (5:0)

sestava – Abt, Sklenář, Vacek, Plačko, Fric (66′ Pachl), Hýbl, Flídr (56′ Vencl), Stolín (56′ Hruška), Foff, Borekbranky – Foff 6x, Borek 2x, Pachl – pokutový kopPřed zápasem jsme si řekli, že na soupeře vlétneme a budeme chtít zápas rozhodnout co nejdříve. Nejdříve se si vypracujeme pouze šance a Foff mohlmít již v 16′  hatrick. Nicméně kanonáda začala. Hrálo se více méně na jednu branku a branky začali padat. Poločas 5:0 ukazuje všem divákům,kdo je dneska pánem na hřišti.Ve druhé půli se nic nemění a odevzdaný soupeř inkasuje branku za brankou. Konečný výsledek 9:1 vypráví o všem. Za zmínku stojí 6 gólový Foff, který mohltento den skórovat 10x. I tak ale je to slušný příděl.Příští zápas hrajeme 10.10. od 15:00 na hřišti Sopotnice.