Proseč  –  FK Česká Třebová    2 : 2  ( 0 : 1 )

Sestava: Truhlář – Langer (78. Bohunek), Jiřánek, Deml M., Grepl – Herclík (78. Sejkora), Roušar, Deml J. – Vaňous, Pešek (46. Klumpar), Müller

Branky:      28.  Pešek             –   0 : 1

53.  Fenyk             –   1 : 1

73.  Mareš             –   2 : 1

86.  Deml J.          –   2 : 2

ŽK:   1 : 1

Proseč chtěla konečně přerušit nepříznivou domácí bilanci (5 zápasů = 5 porážek) a po bojovném výkonu a maximálním nasazení se jí to podařilo. Místo zraněného Štose do stoperské dvojici nastoupil dorostenec Deml M. Hřiště malých rozměrů, nakloněné, nerovné nám moc nevyhovovalo. Domácí hráli jednoduše s cílem rychle dostat míč do pokutového území a tam využít chybu nebo náhodu. Během zápasu jsme šli čtyřikrát sami na branku (Vaňous, Pešek, Klumpar, Sejkora). Před vápnem jsme zbytečně akce přehrávali místo jednoduchého zakončení. V prvním poločasu jsme se ujali vedení ve 28. min. po povedené akci Peška – 0:1. Po obrátce během dvaceti minut domácí skóre otočili ve svůj prospěch. Vyrovnávací branka padla po rohovém kopu, kdy jsme měli míč na kopačce, ale dopravit ho do bezpečí se nepodařilo. Na 2:1 dali domácí po našem autovém vhazování na vlastní polovině a zbytečné ztrátě míče. Na spravedlivých 2:2 vyrovnal v závěru zápasu Deml J. střelou zpoza vápna za přispění gólmana.

B Mužstvo

FK Česká třebová „B“ – TJ Sokol Dolní Čermná 5:2 (4:1)sestava – Holec, Fric, Švec, Hýbl, Fohl, Stolín, Flídr, Pávek, Hruška 80′ Cejnar), Viazovets (72′ -Vaňous), Foffbranky – Foff 2x, Viazovets 2x, PávekK dalšímu utkání jsme přivítali dobře připraveného soupeře z Dolní Čermné. Překvapili nás svou nátlakovou hrou a šance se vytvářili na obou stranách.Naštěstí my skórujeme jako první, náš nový útočník Vasil Viazovets si poradil s přesnou přihrávkou Foffa 1:0. Bohužel radost nám nevydržela dlouho. Soupeř okamžitě vyrovnal.Poté se krásnou individuální akcí prosazuje Pávek 2:1.Do poločasu ještě využívá 2 šance Foff a poločas tak končí pěkných 4:1.Ve druhé půli si vytvoříme již stálý tlak a opět Vasil zakončuje do prázdné branky, to bylo již na 5:2. Poslední čtvrthodinu Foff měl opět několik 100% šancí. Konečné skóre mělo vypadat úplně jinak.Další zápas hrajeme až za 14 dní  a to 30.10. V Klášteerci

Starší žáci

Hlinsko : FK Česká Třebová   6:1 (3:0)            16.10.2021

Sestava: Brejcha, Násrtaha, Švanda,Hýbl Grepl, Kyncl (15‘ Chadima ) ,Jelínek,Hanik,Kovář, Baláž,Kaplan ( 41‘ Deml )

Utkání v Hlinsku měl být souboj o první příčku v tabulce. Bohužel nás soupeř po celou dobu utkání přehrával lepším pohybem, individualitou a rychlým přechodem do útoku při našich někdy až zbytečných ztrátách.O poločase jsme prohrávali nula tři.

Ve druhem se naše hra trochu zlepšila a podařila se nám vstřelit branka , vytvořili jsme si tlak, ze kterého po narážečce s Jakubem Jelínkem, Vojta Kovář prošel až na hranici malého vápna a trefil tyč soupeřovi branky. Bohužel místo kontaktní branky soupeř opět přešel do rychlého brejku a pohodlně skóroval. To byl konec našeho odporu. Přestali jsme hrát, kupily chybu za chybou a soupeř trestal.

Bohužel nám chyběl pohyb ( kterým nešetřil soupeř ) individuální , ale i týmový výkon. Někteří hráči byly hodně, hodně daleko výkonu, kterého jsou a měli by být schopni.

Branky:     53‘ Deml