Žamberk – FK Česká Třebová 1 : 6 (0:2)

sobota 12.10.2024

Branky: 2x Kolář, Jansa, Keprt, Nadtochyi, Valenta

Sestava: Kebrle – Hildebrand, Chadima, Jansa, Keprt, Kolář, Langál, Pietkiewicz, Prykhodko, Šindelář Valenta (Bohdanov, Kosár, Nadtochyi, Veselá)

V úvodu zápasu jsme na soupeře doslova vlétli. Už po pár vteřinách neproměňujeme první velkou šanci. Ve 3.minutě jsme se už radovali, když Lukáš Keprt napřáhl ze 30ti metrů a trefil přesně – 0:1. Poté jsme několik dobrých příležitostí nevyužili, především z naší pravé strany a tak jsme vstřelili branku až minutu před poločasem, kdy po kličce brankáři pohodlně skóruje Míra Kolář – 0:2.

Ve druhé půli jsme kontrolovali hru a přidávali další branky. V 59.minutě přesně zakončil Jakub Jansa a v 70.minutě opět z pravé strany prosadil Míra Kolář – 0:4. Soupeř o tři minuty později snížil ze standardní situace – 1:4. V 77.minutě vstřelil také svoji branku Mykhailo Nadtochyi, když jeho střela z vápna zapadla přesně k tyči – 1:5. Poslední gól utkání vstřelil minutu před koncem Honza Valenta, kdy po přímém volném kopu se míč odrazil přesně do protipohybu brankáře 1:6.

Příští víkend nás čeká zajímavé utkání, kdy na naše hřiště zavítá leader tabulky z Poličky, který zatím všechna svá utkání vyhrál. Zápas začíná v sobotu v 9:00 hod. a vítěz tohoto utkání se dostane do čela tabulky.