Žamberk – FK Česká Třebová 0 : 6 (0:4)

30.03.2024, Žamberk

Branky: 3x Kaplan, 2x Valenta, 1x Rossler

Sestava: Valenta (41´Bednář) – Prykhodko, Vencl, Keprt, Žáček – Pávek, Jansa, Stach – Rössler, Hildebrand, Kaplan (Dvořák)

Úvod zápasu nám vyšel dokonale, když hned v 1.minutě vybídl Jansa uličkou Kaplana, který si před brankou věděl rady – 0:1.

V 7.minutě zahrál Žáček rohový kop, který neomylně pod břevno zakončil opět Kaplan – 0:2.

V 11.minutě aktivní Kaplan viděl a využil náběh Rösslera, který byl u míče dříve než brankář a po kličce pohodlně skóroval – 0:3.

Do poločasu jsme ještě navýšili skóre na 0:4, když si Kaplan pohrál s obranou a střelou do protipohybu brankáře stanovil poločasový výsledek

Pátou naší branku vstřelil Valenta, který na zadní tyči usměrnil do sítě centrovaný míč – 0:5.

Poslední branku měl na svědomí opět Valenta, který dorazil střelu po trestném kopu – 0:6.

Celý zápas se hrál podle našich not, ačkoliv jsme přijeli značně oslabeni a někteří hráči museli nastoupit přímo z postele. Náš tým zaslouží pochvalu za zvládnutí utkání a zúročil tak svou herní převahu, na které měli podíl nejen útoční hráči, ale s výstavbou pomáhali i obránci v čele s našimi brankáři.

Příští utkání hrajeme opět venku a to v neděli v Dolním Újezdu.