Ústí nad O. B – FK Česká Třebová   4:0 (2:0)

• 3. 10. 2024

6. kolo KP – 2.10.2024

Sestava:  Janůj – Jiřánek, Deml M., Müller, Deml J. – Grepl (71. Bohunek), Vaňous, Hýbl (67. Kovář), Polášek – Novotný, Jelínek (75. Barbořák)

Branky:        3.     –     1 : 0     Dogli Etse

14.     –     2 : 0     Mikulecký

57.     –     3 : 0     Mikulecký

89.     –     4 : 0     Kočí

Ústí si s lídrem soutěže nebralo servítek a čtyřmi góly vytrestalo jeho bezzubý výkon. Zaprvé: těžký terén, který spíše připomínal bitevní pole. S tím jsme se za celý zápas srovnat nedokázali. Působili jsme jako bruslaři s tupými bruslemi. Zadruhé: totální kolaps obranné činnosti v úvodu zápasu. Než jsme se v těžkých podmínkách za trvalého deště stačili rozkoukat, bylo po zápase. Rozhodnuto o osudu bylo za čtrnáct minut. Domácí vedli o dva góly. Přestávkové odhodlání s tím něco udělat zůstalo v kabině. Domácí pro jistotu přidali další dva kusy a potupně nás z okresního města vypakovali. Těšit nás může pouze jeden ovládnutý statistický ukazatel: držení míče. Po nepovedeném představení spanilá jízda neporazitelnosti po sedmi zápasech skončila. Doufejme, že nás středeční dohrávkový výbuch zdravě nabudí na sobotní mač s Prosetínem.