Třemošnice  –  FK Česká Třebová    1 : 0  (0 : 0)

• 3. 6. 2023

28. kolo KP – 27.5.2023

Sestava: Jeřábek – Langer, Vašata, Deml M. (70. Klímek), Deml J. – Flídr – Hýbl (62. Pavlásek), Vaňous, Müller, Klumpar (79. Bohunek) – Novotný

Branka:       66.     –     1 : 0        Oswald

Utkání se hrálo za ideálního počasí v Prachovicích (v Třemošnici se instaluje tartanová dráha) na tvrdém, hrbolatém terénu. Sérii čtyř zápasů bez porážky jsme chtěli natáhnout, ale nepodařilo se. Ve vyrovnaném utkání jsme se nedokázali střelecky prosadit. Duel nehýřil šancemi, a pokud náhodou přišly, chyběl oběma týmům v koncovce klid a přesnost. Výjimkou byla 66. min., když se uvnitř pokutového území v nepřehledné situaci nejlépe zorientoval střídající Oswald a vstřelil jediný gól zápasu. Potvrdilo se, že Třemošnice je pro nás neřešitelná a nelichotivou bilanci jsme nedokázali prolomit ani tentokrát.