TJ Sokol Tatenice – FK Česká Třebová „B“ 1:0 (0:0)

• 29 Zobrazení

Neděle 22.10.

Branka: 71.Soukop

Sestava: V.Hýbl – Bohunek, Popelka, Horák, Hruška – Navrátil – Ptáček (70.Jelínek), Barbořák, Rybka (69.Kovář), M.Grepl (70.L.Hýbl ml.) – Foff

Do 70.minuty jsme byli rádi, že skóre bylo 0:0, protože domácí spalovali jednu tutovku za druhou. Pouze v prvním poločase jsme si vypracovali dvě nadějné pozice na vstřelení branky. Po poločase jsme se dostali pod velký tlak soupeře a absolutně jsme rezignovali na nějakou ofenzivu. Bylo to jen čekání na příjezd dorostenců ze zápasu dorostu. K naší smůle jsme dostali gól při standartce z půlky, když už jsme stihli dorostence prostřídat. Poté se obrázek hry změnil a začali jsme mít s příchodem dorostenců navrch. Vypracovali jsme si i příležitosti na vyrovnaní, ale skórovat se nám už nepodařilo. A tak soupeř zvítězil a nutno říct, že zaslouženě. Po 70.minut byl lepší a my jsme byli rádi, že jsme neprohrávali 3:0, 4:0 či klidně i víc. Jediná škoda, že když už jsme přečkali tyhle tutovky soupeře, že jsme inkasovali ze standartky, před kterou se nám podařilo vystřídat. Věřím, že by jsme jinak byli schopni hrát o výhru nebo si minimálně připsat bodový zisk. Příští víkend nás čeká poslední domácí zápas s týmem Bystré.