• 12. 8. 2021
  • B mužstvo

sestava – Hotmar, Abt, Popelka M. (41′ Král), Vaňous, Plačko,  Fohl D, Vacek, Hybl L., Rufer, Hruška, Foff (81′ – Popelka J.), připraven Holec

Hned v prvním ostrém zápasu se setkáváme s naším sousedem z Rybníka. Bohužel na tradičním rybníkovském poli se fotbal hrát prostě nedá.

Byl to boj a díky benevolentnímu výkonu hlavního rozhodčí se zápas přiostřoval. Nicméně balón je spíše na našich kopačkách a ve 35′ krásnou střelou z cca 20m

nechá Abt vyniknout rybníkovského gólmana. Ve 30′ se po pravé straně osměluje Hruška, ale nedůrazná střela končí v náručí gólmana. Ostrý souboj ve 41′ si bohužel

odnáší náš stoper Matěj Popelka. Po lékařské prohlídce bohužel prognóza říká přetržení kolenních vazů. Pro Matěje sezóna skončila.

Ve druhé půli jsme aktivní a rybník pouze odkopává jak se dá. Opět musím upozornit na nekvalitu hřiště a to je příčinou spoustu ztracených míčů z obou stran.

V 65′ zahrává Rufer standartní situaci a na malém vápně Vacek těsně míjí soupeřovu branku. Po levé straně uniká aktivní Hruška, ale opět je na místě rybnický gólman.

A když ani v 79′ po našem rohu Hruška hlavou  skóre nemění, rozešli jsme se dělbou bodů. Letos bez pokutových kopů tzn. že každý tým má po jednom bodu.

Matějovi přejeme brzké uzdravení. Příští zápas odehrajeme na domácí půdě a to v neděli 15.8. od 17:00. Opět nás čeká malé derby s týmem z Řetové.