TJ Sokol Pomezí – FK Česká Třebová 0:4 (0:0)

• B mužstvo
  • 39 Zobrazení

Branky: 58.Foff, 74.Barbořák, 82.Foff, 89.Foff

Sestava: V.Hýbl – Fric (74.M.Grepl), Jelínek, L.Hýbl ml., J.Deml – Krása, Borek (77.Hanik), Rybka (31.Mísař) – Kolář (54.Kovář), Foff, Polášek (65.Barbořák)

Druhé kolo naše rezerva zajížděla na velmi dobře připravené hřiště do Pomezí s cílem zopakovat předvedený výkon z prvního zápasu a přetavit ho v lepší výsledek.

Začátek patřil jednoznačně nám, dobrou kombinací a rychlým přechodem do útoku jsme si vytvářeli první příležitosti. Bohužel Polášek, Borek i Foff ve stoprocentních šancích nezachovali větší klid. Poté se hra začala více kouskovat, a i kvůli zranění dobře hrajícího Rybky náš tým vypadl na chvíli z rytmu. Konec první půle už jsme měli opět pod kontrolou, ale řešení na útočné polovině neměla potřebnou kvalitu. Vstup do druhého poločasu naši hráči začali velkým náporem. Foff namířil míč pouze do břevna, o pár minut později Fric nastřelil domácího brankáře. První branku nám tak musel soupeř nabídnout doslova na zlatém podnose, po špatné komunikaci obránce s brankářem míč doputoval před prázdnou branku k Foffovi – 0:1. V 74. min. se řítil Borek s Foffem sami na bránu, Borek sice nezvládl finální přihrávku do prázdné, situaci však Foff dohrál k Barbořákovi a ten ukázal zkušenějším spoluhráčům, jak má vypadat zakončení – 0:2. V závěrečné desetiminutovce úřadoval dvakrát Foff a hattrickem nás dovedl k prvním třem bodům v soutěži.

Hráče musíme pochválit, jednoznačné převaze by slušela pouze lepší řešení v závěrečné třetině hřiště a samotné zakončení. Pokud se nám to v příštích zápasech povede, budeme velmi nepříjemným týmem pro všechny soupeře v soutěži.