Starší přípravka A – finálový turnaj

Dne 2.6. st. přípravka A odehrála finálový turnaj v Žamberku. Kluci měli ve skupině Svitavy, Litomyšl a celkové vítěze z Pardubic. První zápas se Svitavy výhra 5:3, druhý zápas výhra s Litomyšlí 10:0 a prohra z Pardubicemi 1:9. Po této skupině se náš tým dostal do stříbrné skupiny o boj o 5.-8. místo. Soupeři byli Vysoké Mýto, Lanškroun a Choceň. První souboj byl s V. Mýtem a přes několik šancí a neproměněné penaltě bohužel přišla nezasloužená prohra 0:1. Utkání s Lanškrounem a s Chocní byl v naší režii, kdy bojovný Lanškroun s námi prohrál 8:2 a Choceň prohrála 3:1. Celkově naši chlapci z České Třebové obsadili krásné 6. místo z 16. účastníků. Za jejich výkon si kluci zaslouží velikou pochvalu a poděkování, které patří i jejich rodičům za podporu po celý turnaj. Ještě jednou díky. Trenéři přípravky.