Smutná zpráva!!!

Smutná zpráva

V sobotním mrazivém odpoledni k nám dorazila smutná zpráva, že nás navždy opustil jeden z nejvěrnějších fanoušků našeho oddílu,

pan

Ivan Hickl

Ivana, v té době pana Hickla, jsem poznal ještě jako malý žáček našeho oddílu a on byl mým trenérem či vedoucím mužstva. Už tehdy si ho pamatuji jako vždy optimisticky naladěného člověka se smyslem pro humor. A jak mi roky přibývaly, poznal jsem, že byl nejen mým bývalým trenérem, ale zároveň neodmyslitelným členem našeho fotbalového klubu. Vždy jsme spolu ztratili pár slov, nejčastěji i ,,naší“ Slávii.

Ivan k fotbalu vedl i svého syna Milana a poté i jako milující dědeček svého vnuka Patrika, kterého aktivně sledoval, ať už Patrik hrál za náš klub či za Baník Ostrava.

,,Ivane, rád jsem Tě vídal na našem stadionu a vždy jsi mě dokázal vyvolat úsměv na tváři. Jen nyní jsi mě rozesmutnil.

Děkuji Ti, že jsi byl našemu klubu věrný až do svého konce.“

Za FK Česká Třebová
Tomáš Keprt