SK Moravská Třebová – FK Česká Třebová 1:6 (0:3)

• 7. 6. 2022
  • Michal Kubásek
  • Dorost
  • 88 Zobrazení

Branky: 90.Škrabal – 17.Mísař, 20.Polášek, 45.Fečko, 53.Rybka, 82.Barbořák, 83.Rybka

Sestava: Mikulka – Fečko (46.Navrátil), Hýbl (46.Mužík), Horák, Řehák – Mísař (46.Rybka), Šmíd (62.Kovář), Krása – Barbořák, Jelínek (70.Kolář), Polášek

V sobotu 4. června jsme vyrazili na velmi dobře připravené hřiště do Moravské Třebové.

Od začátku zápasu naši hráči udávali tempo hry, bohužel Polášek ani Krása své stoprocentní šance neproměnili. V 17. min. oba zmínění své zaváhání napravili, když kombinací do kuchyně vybídli ke skórování Mísaře – 1:0. Uběhli další tři minutky, Jelínek poslal průnikovou přihrávkou do úniku Poláška a mohli jsme se radovat podruhé – 2:0. Soupeř se krom své tradičně tvrdé hry dopracoval za první poločas do jediné šance, Mikulka však byl dobře postaven. Klasickou branku do šatny připravil svým rychlým výpadem Šmíd, jeho zakončení sice brankář za záda nepustil, ale situaci dobře dohrál Fečko – 3:0. Do druhé půle jsme udělali plánované tři změny a kvalita naší hry šla přece jenom dolů. V 53. min. se kluci přesto dokázali prosadit, Mužík vyvezl míč přes půl hřiště a následnou spolupráci Barbořáka s Rybkou zakončil druhý jmenovaný na zadní tyč – 4:0. Poté následovala naše nejslabší pasáž v utkání, špatně jsme se rozhodovali při zakládání útoků a soupeř si vytvořil sérii standartních situací. Obrana i s pozorným Mikulkou však domácí ke snížení nepustila. Poslední desetiminutovku tak mohli navýšit skóre naši hráči. Nejprve se v úniku prosadil placírkou Barbořák – 5:0, o minutu později v situaci dva na brankáře přidal druhý zásah Rybka – 6:0. Čisté konto jsme si zbytečně vzali nedůsledným bráněním autového vhazování do vápna, které bylo i poslední akcí zápasu – 6:1.