Sobota 2.9.2023

Branka: Rössler

Sestava: Valenta – Kolář, Kaplan, Keprt, Pávek – Vencl, Janeček, Stach – Jansa, Pietkiewicz, Rössler (Řehák, Vejdělek, Prykhodko)

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, tak neodpovídá průběhu hry.

1.min. – po Štěpánově napadání vystihuje Flash přihrávku, ale trefuje pouze brankáře.

3.min. – Štěpa sám před brankářem a opět se zaskvět domácí gólman.

4.min. – Rössi běží zleva sám na brankáře, ale pokus o přelobování končí v rukavicích brankáře.

4.min. – Polička poprvé u naší branky a hned byla úspěšná. Šikovný útočník si pohrál s naším obráncem a střelou z vápna na přední tyč skóruje – 1:0.

7. min. – opět naše šance. Jansič trefuje pouze břevno.

8.min. – Štěpán obešel i brankáře, ale netrefuje prázdnou branku.

12.min. – domácí hráč z velké dálky napřehuje a Honza loví míč ze sítě podruhé – 2:0.

16.min. – Polička opět z dálky, tentokrát z úhlu, trefuje přesně od tyče – 3:0.

17.min. – z rozehrávky hned skórujeme. Rössi si zaběhl za obranu a levačkou na zadní tyč snižuje – 3:1.

22.min. – míč podklouzne našemu obránci pod nohou a domácí využijí šance, kdy doběhnuvší hráč předkládá na vápno nepokrytému útočníkovi – 4:1.

27.min. – náš hráč pozdě „vystoupil“, proto nebyl offside, a domácí útočník sám před brankářem nezaváhal – 5:1.

35.min. – Képa nachází ve vápně Štěpána, který opět nechává vyniknout domácího brankáře.

Poločas

Druhá půle se odehrávala převážně na polovině domácích,
 kdy jsme zariskovali a vysunuli obranu hodně vysoko.

42.min. – Rössi za obranou bohužel nezpracoval

44.min. – Ondra centruje, brankář podbíhá a Képa trefuje břevno.

45.min. – break domácích Honza chytá.

47.min. – Tadeáš nachází před brankářem Rössiho, který bohužel levačkou ani nezakončí a dostáváme se mimo střelecký úhel.

49.min. – Ondrův trestňák domácí brankář vyráží na roh.

51.min. – náš obránce opět nevystaví domácí do ofssidu a tak mohou v poklidnu zvýšit – 6:1.

53.min – odražený míč se ocitá na penaltě, ale Viktor přestřeluje.

54.min. – domácí zakončují rychlý break lobem, tentokráte vedle branky.

64.min. – domácí zahrají ve vápně rukou, ale penalta se nepískala.

77.min. – Honza chytá šanci domácím.

79.min. – domácí navyšují své vysoké procento úspěšnosti a minutu před koncem upravují na „nespravedlivých“ 7:1.

80.min. – Rössi prošel obranou soupeře, ale sám před brankářem přestřeluje.

Pro diváka výborný zápas, pro nás strašný výsledek. Domácí tým disponuje některými hráči, kteří převyšují úroveň krajského přeboru a ti ukázali, že šancí nesmíte pohrdnout, ale proměnit. V součtu šancí jsme sice domácí předčili, na to se však nehraje a tak nám uštědřili debakl.