Naše bambiny se zúčastnili turnaje v Dolní Dobrouči

Hodnocení turnaje:

V sobotu 19. března 2022 se kluci zúčastnili halového turnaje v Dolní Dobrouči. Na tento turnaj se sjely týmy z nedalekého okolí a turnaj byl velice vyrovnaný. Viděli jsme hned několik gólů a krásných akcí. V tomto turnaji jsme narazili na týmy FO Lanškroun, Fotbal Žichlínek, FK Letohrad, 1. FC Žamberk a TJ Jiskra Ústí nad Orlicí. V prvím zápase jsme poměřili síly s Lanškrounem, kterého jsme porazili 2:0. Ve druhém a třetím zápase jsme si vyzkoušeli hru na malé branky, v obou zápasech jsme zvítězili 9:2. Čtvrtý a pátý zápas jsme poměřili síly se Žamberkem, oba zápasy jsme vyhrály 2:0. Poslední zápas jsme sehráli s Žichlínkem o první místo, v kterém jsme zvítězili 2:0 a po šesti výhrách jsme se umístili na konečném 1. místě. Klukům děkujeme za skvělé výkony a nasazení v turnaji. Děkujeme i rodičům za skvělou atmosféru. Trenéři Barbora Maršíková a Libor Šutera.