Moravská Třebová – FK Česká Třebová   3 : 1 (1 : 1)

• 24. 10. 2022

12. kolo KP – 22.10.2022

Sestava: Truhlář – Klumpar (71. Krása), Deml M., Bohunek, Deml J. – Sejkora (71. Vašata), Müller, Hýbl – Vaňous, Novotný, Langer (88. Flídr)

Branky:       8.     –     1 : 0        Kopa

24.     –     1 : 1        Deml J.

63.     –     2 : 1        Smékal

87.     –     3 : 1        Holub

V Moravské se nám tradičně nedaří. Poslední tři zápasy jsme prohráli a nevstřelili branku (skóre 0:7). Ani v sobotním zápase jsme nepříznivou bilanci prolomit nedokázali. Do zápasu jsme nevstoupili tak, jak jsme si představovali. Už v 8. min. jsme prohrávali, když jsme nedokázali ubránit centr do vápna. V 18. min. napálil Novotný míč do tyče. Naději vykřesal Deml J. vyrovnávací brankou. Ve druhém poločasu nám soupeř nedovolil pomýšlet na úspěch. Dvakrát nás vyškolil, všechny naše nadějné ataky dokázal zlikvidovat v čele s výborným gólmanem Spotarenkem  a utkání dovedl do vítězného konce. Ve hře jsme měli věci, které si musíme odpustit. Jinak úspěšní nebudeme. Klobouk dolů před výkonem padesátiletého Potáčka v útoku.