M. Třebová  –  FK Česká Třebová    4 : 0   (3 : 0)

• 19. 4. 2022

21. kolo KP – 16.4.2022

M. Třebová  –  FK Česká Třebová    4 : 0   (3 : 0)

Sestava: Hotmar – Langer, Jiřánek, Štos, Deml J. (80. Plačko) – Flídr, Roušar (68. Sejkora), Grepl – Vaňous, Pešek (64. Novotný), Müller

Branky:      22.     –     1 : 0        Bednář

23.     –     2 : 0        Bednář

25.     –     3 : 0        Storchous

87.     –     4 : 0        Herasymenko

Místo zraněného Truhláře se do brány postavil po delší odmlce Hotmar. Z posledních čtyř zápasů v Moravské jsme vydolovali pouze bod a tuto nepříznivou bilanci jsme nepřerušili. Utkání sousedů v tabulce slibovalo vyrovnaný souboj, který skutečně k vidění byl a konečný výsledek vývoji hry neodpovídá. Domácí využili náš neuvěřitelný tříminutový kolaps, vsítili tři branky a naše sebevědomí popravili. Ve druhé půli jsme chtěli zápas zdramatizovat, ale to se nepodařilo. Zastihl nás den blbec a neprosadili bychom se, i kdyby se hrálo do rána. Produktivní domácí tým v závěru zápasu skóroval počtvrté, pečetil výhru a ze staďáku nás vyprovodil s velikonoční pomlázkou.