Litomyšl – FK Česká Třebová   1:3  (0:1)

Sestava:  Hotmar – Šmíd, Deml M., Horák, Deml J. – Krása – Grepl (74. Klumpar), Vaňous (76. Klímek), Müller, Polášek (70. Bohunek) – Borek (58. Novotný)

Branky:      39.     –     0 : 1     Grepl

59.     –     0 : 2     Deml M.

64.     –     0 : 3     Deml M. (penalta)

70.     –     1 : 3     Hašek

Hned v úvodním podzimním kole nás Litomyšl vykostila (1:2). Prvomájová odveta se nám vydařila i s úrokem. K sousedskému derby jsme odjížděli jako nejlepší venkovní tým. A na tuto skutečnost jsme dali razítko také. Oběma týmům komplikoval život silný vítr. Bylo poměrně složité se s tím vypořádat. V závěru poločasu jsme se prosadili po standardce. Grepl skóroval hlavou po rohovém kopu. Druhá půle byla zcela v režii jednoho muže – M. Demla, který byl u všech zásadních momentů. Z pozice stopera dal dva góly (klobouček) a u čestného úspěchu domácích v 70. min. nemá čisté svědomí. Po dobře odvedené práci zasloužené vítězství. Následující nedělní zápas s tradičním rivalem Lanškrounem bude hodně velkým lákadlem a slibuje zajímavou bitvu. Za zmínku stojí ještě jedna skutečnost. Lavičkám šéfovali otec a syn. Po závěrečném hvizdu se radoval junior.