Letohrad – FK Česká Třebová 6 : 4 (2:1)

neděle 29.09.2024

Branky: 2x Hildebrand, 2x Keprt

Sestava: Kebrle – Frnka, Hildebrand, Chadima, Jansa, Keprt, Langál, Nadtochyi, Prykhodko, Štěpánek, Valenta (Bohdanov, Kosár, Pietkiewicz, Šindelka, Veselá)

Utkání se nám hrubě nepovedlo. Začali jsme náporem, ale když jsme do desáté minuty neproměnili ani jednu ze tří velkých šancí, přikradla se na naše nohy nervozita. Navíc soupeř z prvního ohrožení naší brány ujímá vedení. Hráči si přestali věřit a báli se hrát. Po poločase přišlo zlepšení, domácí se pouze bránili. Jejich efektivita byla však stoprocentní. Jakékoliv naše zaváhání bylo potrestáno a tak jsme jen dotahovali. To se nám nakonec nepovedlo a tak přišla první a nečekaná ztráta bodů.

Věříme, že se z tohoto utkání poučíme a porážka nás nabudí do dalších zápasů. Ten příští bude proti Lanškrounu už ve středu 2.10. od 16:00.