Lanškroun  –  FK Česká Třebová    2:2  (1:1)

Sestava: Hubálek (46. Brejcha) – Fric (46. Deml J.), Vašata, Müller, Šmíd – Krása – Klumpar (59. Polášek), Flídr, Vaňous, Grepl – Klímek (68. Deml M.)

Branky:      14.     –     1 : 0     Ptáček

31.     –     1 : 1     Flídr (penalta)

61.     –     2 : 1     Martinec

81.     –     2 : 2     Vaňous

Narazili jsme na druhý tým tabulky s nejlepší obranou. Těžký oříšek s nepříznivou vzájemnou bilancí posledních deseti zápasů po jejich návratu mezi krajskou smetánku v r. 2017: 1  1  8   9:28. Brankový účet otevřel kdo jiný než Franta Ptáček. Po půlhodině hry nařídil rozhodčí penaltu, zodpovědnost vzal na sebe Flídr a srovnal. Do druhé půle naskočil za zraněného gólmana dorostenec Brejcha a počínal si skvěle. Několika výbornými zákroky tým držel. Po hodině hry jsme nedokázali ve skluzu bezpečně odvrátit balón, toho se zmocnil Martinec a opět poslal domácí do vedení. Zvýšili jsme úsilí a šli za vyrovnáním. To se podařilo Vaňousovi deset minut před koncem, který se ve skrumáži před brankou pohotově zorientoval. Obě mužstva podala dobrý výkon. Utkání bylo energické, mělo emoce, hrálo se v tempu. Remizovat na horké lanškrounské půdě je dobrým počinem a těšíme se z něho.