Lanškroun – FK Česká Třebová 2 : 7 (0:6)

Sobota 20.04.2024

Branky: 3x Pietkiewicz, 2x Kaplan, 1x Pávek a Janeček

Sestava: Valenta (Bednář) – Kolář, Vencl, Keprt, Prykhodko, Janeček, Jansa, Pávek, Rössler, Kaplan, Pietkiewicz (Dvořák, Hildebrand, Rakaš)

Utkání dvou poločasů. V tom úvodním jsme soupeře vůbec k ničemu nepustili a hráli jsme na jednu branku. Mnoho příležitostí jsme nevyužili a domácí byli rádi za poločasového „kanára“.

Ve druhé půli došlo zřejmě k našemu uspokojení a soupeřova vstřelená branka mu dodala větší chuť a sebevědomí. My jsme vypadli z tempa a horko těžko jsme se dostávali zpátky.

Za první poločas kluci zaslouží jednoznačně pochvalu. To byl fotbal dle našich představ. Za druhou půli již nechválíme a určitě se z ní poučíme.

Příští utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 11.05. od 9:30 s celkem z Litomyšle/Českých Heřmanic.