Jiskra 2008 – FK Česká Třebová 1 : 7 (1:4)

07.10.2023

Branky: 2x Jansa, 2x Janeček, Kaplan, Vencl, Pietkiewicz

Sestava: Žáček – Kolář, Kaplan, Keprt, Stach, Janeček, Vencl, Jansa, Pietkiewicz, Pávek, Rössler (Prykhodko, Dvořák, Rakaš, Hildebrand, Vejdělek)

V 10.minutě to bylo 0:3 a tak jsme mohli experimentovat se sestavou. První branku vstřelil z vápna do šibenice Kuba Jansa, druhou hlavou po rohovém kopu Tadeáš Vencl a třetí branku po přihrávce mezi obránce opět Kuba Jansa. Čtvrtou branku přidal Martin Janeček, který se trefil k přední tyči – 0:4. Soupeř poté využil zaváhání v naší obraně a snížil na poločasových 1:4.

Ihned po příchodu ze šaten se prosadil opět Martin Janeček, jehož střelu brankář neudržel – 1:5. Poslední dvě branky byly „dělovky“ nejprve od Ondry Kaplana a následně od Štěpána Pietkiewicze.

Utkání jsme rozhodli hned v jeho úvodu a vzali tak domácím nejen bojovnost, ale také chuť do hry. V těchto utkáních je důležité vstřelit co nejdříve branky a přinést tak pohodu na své kopačky, aby se neopakoval minulý zápas, kdy jsme zahazovali jednu šanci za druhou.