Fotbal

FK Jehnědí 1980 – FK Česká Třebová „B“ 2:6 (0:2)

sestava – Holec, Abt, Sklenář (69′ Řehák), Švec, Fric, Vacek (75′ Mikulka),Borek, Pachl (46′ Hurt), Hýbl, Fohl (62′ Polášek), Foff

střelci – Fohl, Pachl, Foff 2x, Polášek, Hýbl

Na zápas prvního se druhým se dle předpovědi chystala průtrž mračen.  V první půli taká přišla, ale s tím i uragán ze Třebový. Po 2 minutovém oťukávání udeří Fohl po ideální přihrávce Borka 0:1. V 10′ náš „hlavičkář“ Pachl zvyšuje na vedení 0:2. Zaskočení Jehnědí neví co se to děje. Poté ještě zblízka Hýbl trefuje ležícího obránce a když po samostatném úniku Foffa trefuje pouze brankáře, poločas s vichřicí končí 0:2 pro nás. Ve druhé půli se převlékli jak domácí, tak i rozhodčí. My jsme si nechali střelecké dresy. Běžela 48′ a Hýbl se po rohu nemýlí 0:3. Poté doráží Foff a vedeme již 0:4. Domácí odpovídají 1:4. Hned poté po úniku a krásném zakončení Poláška vedeme již 1:5. Ke konci utkání ještě ideální centr Borka zkušeně uklízí Foff.1:6. V poslední minutě ještě inkasujeme z přímého kopu a 2:6.Do Jehnědí jsme přijeli pro vítezství a to se nám také podařilo. Kluci hráli s chutí a domácí k ničemu nepustili. Další utkání hrajeme po čarodějnicích 1.5. od 16:00 na domácí půdě s týmem z Rudoltic