Heřmanův Městec – FK Česká Třebová    1 : 0  (0 : 0)

• 12. 9. 2022

6. kolo KP – 11.9.2022

Sestava: Truhlář – Langer (80. Krása), Deml M., Bohunek, Deml J. – Herclík, Müller – Klumpar (70. Vašata), Vaňous, Grepl – Novotný

Branka:     76.     –     1 : 0       Jablečník

Pohled do historických statistik vzájemných duelů je pro nás tristní. V Heřmanově Městci jsme naposledy bodovali před více než 8 lety (na jaře 2014). A v neděli jsme nepříznivou bilanci prodloužili. Ve vyrovnaném zápase jsme si vypracovali dvě gólovky, soupeř žádnou. Ve 30. min. Klumpar chytře loboval vyběhnuvšího gólmana, ale míč skončil na břevně. Ve 38. min. postupoval Novotný sám, ale brankář se štěstím skórování zabránil. Obě obrany pracovaly spolehlivě a útočné pokusy se k nějakému výraznějšímu ohrožování branek prakticky nedostávaly. Postupem času ubylo nebezpečných situací a zápas směřoval k zasloužené remíze. V 76. min. se z ničeho nic k nešťastně odvrácenému míči dostal Jablečník a propálil vše, co mu stálo v cestě. Zbývala nám čtvrthodina. Ale domácí účelnou hrou těsné vítězství uhájili. Ani ve čtvrtém utkání v řadě se nám na této půdě skórovat nepodařilo.