FK Letohrad – FK Česká Třebová 4 :0  (2:0)

Dohrávka 3.5.2023

Sestava: Valenta – Baláž, Dostál, Dvořák, Janeček, Kaplan, Keprt, Kubíček, Kyncl, Macková, Nástraha, Pávek, Pietkiewicz, Rezek, Rössler, Stach, Vencl, Žáček

Dohrávka v Letohradu vyšla domácím na jedničku. Jednoduše napsáno: my hráli, oni dávali branky. Domácím stačilo za celý zápas vystřelit 4x na branku a to 2 střely byly odkopy z vlastní poloviny. Bohužel oba odkopy směřovali na branku. My, a to je nejhorší, jsme za celý zápas domácího brankáře ani neohrozili. A když v poslední minutě po akci Rösslera netrefil balón a před ním stojící prázdnou branku Rezek, bylo jasné, že zde bychom branku nevstřelili, ani kdybychom hráli do večera.

Domácí vyhráli díky většímu nasazení a touze uspět. Naši hráči dostali kromě první jarní porážky také pěkně nakopáno. Snad nás tato „facka“ vyburcuje a v dalších zápasech předvedeme mnohem lepší a soustředěnější výkon.