FK Česká Třebová – Žamberk 5 : 0 (2:0)

15.10.2023

Branky: Rössler, Hildebrand, Pietkiewicz, Kolář, Vencl

Sestava: Žáček – Kolář, Kaplan, Keprt, Stach, Janeček, Vencl, Rössler, Pietkiewicz, Pávek, Jansa (Prykhodko, Vejdělek, Rakaš, Dvořák, Hildebrand)

Zápas by se dal charakterizovat jako přehlídka neproměněných šancí. Od úvodního hvizdu jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Až v 10.minutě se prosadil navrátilec po nemoci Tomáš Rössler a my tak doufali, že se góly budou jen sypat. Nestalo se tak a dál jsme „bušili“ na hostující branku. Těsně před poločasem dorazil svůj pokutový kop Daniel Hildebrand a tak skončil také poločas (2:0). Ihned po přestávce navýšil Štěpán Pietkiewicz na 3:0 a dál jsme soupeře nepouštěli na naší polovinu. Stihli jsme už pouze dvě branky a to zásluhou Míry Koláře a Tadeáše Vencla. Výsledek je pro hosty ještě přívětivý, protože brankových příležitostí jsme měli na tři zápasy.