• 32 Zobrazení

Sobota 14.10.

Branky: 44.Navrátil, 68.Hýbl (p) – 43.Balog

Sestava: Brejcha – Mazura, Dostál (61.Baláž), Hýbl, Navrátil – Nástraha (54.Kyncl), Barbořák, Kovář – Grepl (57.Švanda), Jelínek, Hanik (84.Dvořák)

Velmi cenné vítězství proti vedoucímu týmu tabulky, utkání jsme dokonce dokázali otočit a ukázali jsme morální síly týmu. První půle byla z naší strany na míči velmi pomalá a i když jsme v držení míče opět dominovali, tak jsme si moc šancí nevypracovali, za zmínku stojí jen velká šance Jelínka, ale sám před bránou trefil pouze brankáře hostí. Soupeř jak už je zvykem přijel hlavně bránit a snažil se udeřit z protiútoku nebo ze standartky. Ve 43. minutě jsme špatně bránili standartku a Balog poslal hlavou hosty do vedení – 0:1. Naštěstí nám obdržená branka naopak pomohla a hned po rozehře jsme zrychlili kombinaci a po pravé straně jsme vybojovali roh, který hlavou zakončil Navrátil a ve 44.minutě vyrovnal na 1:1. O půli jsme kluky nabádali k rychlejší kombinaci a práci s míčem a větší aktivitě v nabídce a bez míče, jedině to byla cesta, jak soupeře porazit. Za druhou půli musíme kluky jednoznačně pochválit, kdy ukázali charakter, šli na morál a jako tým bojovali jeden za druhého. Díky tomu přišla zasloužená odměna, kdy po faulu na Jelínka byla nařízena penalta, kterou proměnil už poněkolikáté bezpečně stoper Hýbl – 2:1. Díky rychlonohému Švandovi jsme měli několik akcí, kdy jsme mohli utkání definitivně rozhodnout. Ta největší skončila střelou právě Švandy na břevně. I přes dramatický závěr jsme si už vítězství nenechali vzít. A získali jsme velmi důležitou výhru, která dodá sebevědomí do další práce.