FK Česká Třebová – TJ Jiskra Litomyšl/Dolní Újezd 4:0 (1:0)

• 22. 8. 2022
  • Michal Kubásek
  • Dorost
  • 79 Zobrazení

Branky: 11.Polášek, 46.Mísař, 82.Mísař, 90.GreplSestava: Brejcha – Šmíd (74.Mužík), Hýbl, Horák, Mazura (59.Řehák) – Mísař, Navrátil (72.Hanik), Jelínek (46.Kovář) – Kubát (46.Fečko), Barbořák (69.Švanda), Polášek (72.Grepl)

V sobotu 20. srpna jsme zahájili novou sezónu krajského přeboru proti spojenému týmu Litomyšl/Dolní Újezd.

Úvod zápasu byl z obou stran velmi opatrný a nepřesný. V 11. min. našel Mísař krásným pasem za obranu Poláška a ten prostřelil brankáře na první tyči – 1:0. Tato branka uklidnění do našich řad nepřinesla, kupili jsme spoustu technických chyb a řešení v přechodové fázi byla velmi komplikovaná. Navíc ani v defenzivní práci kluci nepůsobili nijak přesvědčivě a tak poločasové vedení bylo zásluhou vždy připraveného Brejchy. Do druhé půle náš tým nastoupil se dvěma změnami, které se ihned projevily ve skóre. Oba střídající hráči se zapojili do kombinace, která vyústila v centr Poláška na zadní tyč, tam si se zakončením poradil Mísař – 2:0. Poté začaly přibývat šance pouze na naší straně. Navrátil, Hýbl ani Grepl však svoje stoprocentní šance nedokázali proměnit. Ojedinělý výpad soupeře deset minut před koncem mohl skončit kontaktní brankou, hostující útočník Brejchovu svatyni minul. Uklidňující branku tak mohl po zpětné přihrávce Fečka přidat Mísař – 3:0. Závěr zápasu přinesl po jedné šanci na obou stranách. Zatímco útočníka soupeře vychytal Brejcha, Hýblův propadlý centr si na hranici vápna našel Grepl a umístěnou střelou uzavřel výsledek zápasu – 4:0.Hodnocení utkání je rozporuplné, s výsledkem určitě můžeme být spokojeni, co se týče výkonu musíme jednoznačně přidat, jinak budeme zbytečně pokoušet štěstěnu a případnou ztrátu bodů.