FK Česká Třebová – SKP Moravská Třebová            19:0 (6:0)

Fotbal

Neděle 16.4.2023, Česká Třebová

Branky: 4x Kyncl, 3x Dvořák, 2x Pietkiewicz, 2x Baláž, 2x Deml, 1x Janeček, Kaplan, Keprt, Rössler, Stach, Vencl

Sestava: Valenta Jan – Dostál Vojtěch, Nástraha Patrik, Kaplan Ondřej, Keprt Lukáš, Vencl Tadeáš, Janeček Martin, Baláž Šimon, Rössler Tomáš, Kyncl David, Macková Kateřina, Deml Jakub, Dvořák Matyáš, Kubíček Marek, Pávek Viktor, Pietkiewicz Štěpán, Rezek Martin, Stach Jakub

Na první jarní utkání jsme se těšili tak, že jsme se skoro sešli v kompletním složení. A tak se bohužel stalo, že se nám jeden hráč nevešel do zápisu. Přesto jsme rádi, že s námi zápas absolvoval, pomáhal spoluhráčům a byl tak součástí našeho týmu.

Samotné utkání bylo jednoznačné. Od úvodu jsme udávali tempo hry a neustále se hrálo na polovině soupeře. První branku vsítil David Kyncl, když o míč obral brankáře a pohodlně skóroval. Druhá branka přišla po rohovém kopu, kdy si Keprt narazil s Janečkem a prvně jmenovaný s lehkou tečí zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Další branky v první půli přidali Rössler, Pietkiewicz, Kyncl a Dvořák.

O poločasové přestávce, kromě lehkých taktických pokynů, jsme hráčům vštěpovali, že tým je víc než jednotlivec a ať se vyvarují sólování a sobectví. Většina hráčů to pochopila a byla tak k vidění totální destrukce již odevzdaného soupeře. Výsledkem bylo několik branek. Vybereme stručně jen některé jako trestný kop Vencla, Stachova „doklepávka“ po ideální Kynclově nahrávce, „pumelice“ Demla pod břevno, branka Kyncla do prázdné po úniku Rösslera, technická střela Baláže, individuální akce Kaplana a nakonec střela z voleje ke vzdálenější tyči od Janečka. Hattrickem se blýskl Dvořák a čtyřmi góly kapitán Kyncl.

Příští týden nás čeká zcela odlišné utkání, kdy zajíždíme na půdu jednoznačného lídra soutěže z Poličky, který všechna svá utkání dokázal vyhrát, většinou vysokým rozdílem.

Share: