FK Česká Třebová – SK Pardubičky 5:0 (4:0)

• 5. 9. 2023
  • Dorost

Branky: 2.Kyncl, 6.Jelínek, 13.Navrátil, 36.Jelínek, 74.JelínekSestava: Brejcha – Mazura (88.Rezek), Nástraha, Hýbl, Grepl (67.Dostál) – Kovář, Barbořák (88.Kubíček), Navrátil (82.Baláž) – Hanik (69.Lašek), Jelínek (77.Deml), Kyncl (60.Dvořák)

Na facku z Prosetína, kdy jsme na malém hřišti v první půli svým přístupem bez nasazení a nedůrazu v osobních soubojích a chybě v rozehře soupeři snadno darovali tři branky, kluci zareagovali výborně a zvládli dva těžké domácí zápasy a ve vyrovnané tabulce jsme se posunuli na 3.místo. V obou zápasech předvedl skvělý výkon náš brankář Brejcha a v druhých poločasech přímo deptal famózními zákroky oba soupeře. Do dalších zápasů musíme zapracovat na herním projevu, kdy se nám zatím nedaří v obou poločasech zahrát stejně. Jak proti Litomyšli, tak proti Pardubičkám se nám vydařili první poločasy. V druhých poločasech se zbytečně a nepochopitelně strachujeme o výsledek a volíme jednoduchá řešení na úkor konstruktivity a fotbalovosti. Nutno dodat, že například proti Pardubičkám věkový průměr naší základní sestavy byl 16,1 let a hostů dokonce 17,4 let a polovina základní sestavy protivníka prošla mládeží FK Pardubice. O to cennější je jakým brankovým rozdílem jsme soupeře porazili a v porovnání se soupeřem, jak na tom naši mladší borci jsou po fotbalové stránce.