• Michal Kubásek
  • Dorost
  • 67 Zobrazení

Středa 28.9.

Branka: 13.VodákSestava: Brejcha – Šmíd, Mužík (46.Navrátil), Hýbl, Řehák (46.Mazura) – Mísař (76.Ptáček), Kovář, Hanik (46.Barbořák) – Kubát (70.Švanda), Fečko (86.Grepl), Polášek

Sváteční středu jsme na domácím hřišti hostili stylem nepříjemný tým Holic.

Vstup do zápasu se nám herně povedl, bohužel Fečko v obrovské šanci přestřelil a druhou situaci mu zmařil obránce. Soupeř odpověděl po deseti minutách, přímý volný kop vytáhl Brejcha na břevno. O tři minuty už ani on nezabránil střele Vodáka na zadní tyč – 0:1. Tato situace velmi ovlivnila dění na hřišti. Začali jsme panikařit a v přechodové fázi zbytečně uspěchali mnoho řešení. Pouze pokus Poláška ze standartní situace byl pro hosty nebezpečný, těsně však minul svůj cíl. Druhou půli začali kluci lépe plnit pokyny z kabiny. Hosty přikovali dobrou čtvrthodinku na jejich vlastní polovině, ale výsledkem byly pouze pokusy ze střední vzdálenosti nebo špatně provedené finální přihrávky. Tento scénář přetrvával po zbytek utkání a tak se soupeř poctivou obranou dopracoval až k vítěznému konci. Nutno podotknout, že zvítězil zaslouženě, protože naše absence kvality ve finální třetině hřiště byla až zarážející.