FK Česká Třebová  –  Přelouč    3 : 1   (1 : 0)

• 27. 3. 2023

19. kolo KP – 25.3.2023

Sestava: Jeřábek – Vašata (86. Fric), Deml M., Bohunek, Deml J. – Flídr (71. Herclík) – Pavlásek (71. Krása), Müller, Vaňous, Grepl – Novotný (61. Klimek)

Branky:     26.     –     1 : 0     Grepl

50.     –     2 : 0     Grepl

52.     –     2 : 1     Klas

73.     –     3 : 1     Grepl

Předpokládali jsme, že to bude extrémně náročný zápas. A to se potvrdilo. Důrazný soupeř se v těžkém tabulkovém postavení představil v dobrém světle, ale v první půli jsme ho do šance nepustili. Náš tým otevřel skóre ve 26. min. a vzápětí selhal v ložence Novotný. Po změně stran zvýšil skóre opět Grepl. Když o dvě minuty později vstřelili hosté kontaktní branku, začal neúprosný boj. Ten zlomil v 73. min. famózní Grepl. Soupeře sestřelil hatrikem a dostal ho na lopatky. Po libišanském debaklu jsme zaznamenali důležité vítězství a další mega zápas nás čeká v Chocni.