FK Česká Třebová – Litomyšl/České Heřmanice 6 : 5 (4:2)

Branky: 2x Stach, Peroutka, Přívratský, Rufer, Šmíd

Sestava: Krátký (36´ Vencl) – Fišer, Horák, Huryta, Chadima, Obadálek, Peroutka, Přívratský, Rufer, Říha, Sršeň, Stach, Šmíd, Štarman, Šťastný, Veselý, Žirovnický

Naše první mistrovské utkání skončilo divokým výsledkem se šťastným koncem pro nás. Úvod zápasu tomu však nenasvědčoval. Už ve 23.minutě jsme vedli 4:0 po brankách Štěpána Šmída, Matyáše Přívratského, Honzy Stacha a Filipa Peroutky. To ale hosty nezlomilo. Po standardních situacích snížil a po pěti minutách druhé půle dokonce vyrovnal. Důležitou branku pak vsítil hlavou Honza Stach a rozdílový gól přidal Denis Rufer. Soupeř stačil už pouze v poslední minutě snížit z penalty na konečných 6:5.

Krásné a vyrovnané utkání, kdy jsme utáhli, povolili a pak horko těžko znovu utahovali.