FK Česká Třebová – Litomyšl 7 : 2 (4:1)

neděle 1.9.2024

Branky: 3x Jansa, Chadima, Keprt, Kosár, Valenta

Sestava: Bednář – Frnka, Chadima, Jansa, Keprt, Kolář, Pietkiewicz, Prykhodko, Řehák, Štěpánek Valenta (Bohdanov, Kebrle, Kosár, Lengál, Nadtochyi, Šindelka, Veselá)

Naše první mistrovské utkání skončilo naším vysokým vítězstvím. Již od prvních minut jsme soupeře přehrávali a bylo pouze otázkou času, kdy si otevřeme střelecký účet. První branku dal v 9.minutě Kuba Jansa, jež doběhl nahrávku od Koláře a doklepl míč do sítě. Druhou branku přidal Jansa o 5 minut později a branka to byla nádherná – střela z vápna na zadní tyč – 2:0. Ve 25.minutě to bylo 3:0, kdy Tadeáš Chadima využil svého důrazu po rohovém kopu. Ve 27.minutě završil Jansa hattrick po samostatném nájezdu. Do poločasu se podařilo soupeři snížit, kdy jsme špatně bránili po autovém vhazování – 4:1.

Druhá půle kopírovala tu první. Náš souvislý tlak vyústil brankou Honzy Valenty – 5:1. Další branku přidal Lukáš Keprt, který po samostatném nájezdu si ještě stačil narazit s Fnkou a bezpečně uklidil míč do sítě. Následně se prosadili opět hosté a snížili na 6:2. Poslední slovo si vzal Adrian Kosár, který se nejlépe zorientoval v šestnáctce soupeře a stanovil konečný výsledek na 7:2.

Další utkání nás čeká ve středu 4.9. v Moravské Třebové.