FK Česká Třebová – Letohrad 2 : 0 (0:0)

neděle 14.04.2024

Branky: 2x Rössler

Sestava: Bednář – Kolář, Vencl, Keprt, Žáček – Jansa, Janeček, Stach – Rössler, Pietkiewicz, Pávek (Dvořák, Hildebrand, Prykhodko)

Zápas s naším tradičním soupeřem opět přinesl těžký zápas. Letohrad spoléhal na pevnou obranu a snažil se využít jakoukoliv možnost k brejku. Za celý zápas měli hosté dvě nebezpečné situace, každou v jednom poločasu, které však naše obrana s naším brankářem v čas zastavila a soupeř tak na naší bránu nevystřelil. Naopak my mohli už v poločase vést o více branek, ale naši střelci trefovali buď nepřesně nebo tyč nebo byly naše střely zblokovány. Nejvíce hosty trápil rychlonohý Rössler. A byl to právě on, kdo nakonec ve druhé půli Letohrad skolil svými dvěma přesnými zásahy.

Myslím, že jsme se navzájem nepřekvapili a takové utkání jsme očekávali. My věřili, že se dokážeme prosadit a naše útočná kvalita předčí tu soupeřovu obrannou. Ačkoliv se to podařilo pouze dvakrát, přesto chlapci zaslouží pochválit za nasazení a ochotu bojovat jeden za druhého, i když se nám třeba tolik herně nedařilo. Další utkání hrajeme v sobotu 20.04. od 9:30 hod. v Chocni.