FK Česká Třebová – Lanškroun 7 : 2 (3:0)

středa 2.10.2024

Branky: 3x Valenta, 1x Jansa, Keprt, Kolář, vlastní

Sestava: Kebrle – Chadima, Jansa, Keprt, Kolář, Kosár, Langál, Šindelka, Štěpánek, Valenta, Veselá (Frnka, Hildebrand, Nadtochyi, Prykhodko)

Po ostudě v Letohradu jsme si spravili chuť na doposud druhém týmu tabulky – Lanškrounu. Ihned v první minutě napřáhl z dálky Lukáš Keprt a trefil se náramně – 1:0. Po rohovém kopu v 9.minutě vedeme zásluhou dorážky Míry Koláře 2:0. V 19.minutě uprchl Jansa svému strážci, na vápně zasekl a střelou na zadní tyč upravuje na poločasových 3:0.

Druhá půle a střelecký koncert Honzy Valenty. Za 15 minut vstřelil hattrick a rozhodl tak o pohodlné výhře. Pohodlná z pohledu výsledku, nikoliv z pohledu hry. Lanškroun nám byl vyrovnaným soupeřem, ale tentokrát byla produktivita na naší střaně. Snad nám toto vítězství pomůže opět nabrat sebevědomí a vrátíme se na vítěznou sérii.

Další utkání hrajeme opět na domácí půdě proti Chocni v sobotu 5.10. od 9:00.