Neděle 10.09.2023

Branky: 3x Pietkiewicz, 1x Vencl, Pávek, Jansa

Sestava: Valenta – Kolář, Kaplan, Keprt, Žáček – Vencl, Janeček, Pávek – Stach, Pietkiewicz,

Rössler (Jansa, Řehák, Hildebrand, Dvořák, Vejdělek, Prykhodko)

2.minuta a již se ujímáme vedení po střele Štěpána Pietkiewicze – 1:0.

Ve 12.minutě se mění skóre podruhé, kdy Viktor Pávek napadal soupeře tak urputně, až ho brankář nastřelil a míč skončil v síti – 2:0.

V 21.minutě zvyšuje Tadeáš Vencl hlavou po rohovém kopu – 3:0.

Minutu před koncem poločasu zvyšuje svým druhým gólem Štěpán Pietkiewicz na 4:0.

Ve druhé půli jsme přidali už pouze dvě branky. Tu první zásluhou Štěpána Pietkiewicze, který obešel i brankáře.

A poslední gól vsítil Kuba Jansa po samostatné akci – 6:0.

Tentokrát, navzdory výsledku, jsme nebyli s naší předvedenou hrou spokojeni. Často jsme zbytečně míče nakopávali a nehráli kombinačně. Málo nabídky vedlo ke zbytečným ztrátám, které mohl soupeř využít ke vstřelení branky. Honza Valenta však svůj tým podržel a vychytal si tak své první čisté konto v sezóně.