FK Česká Třebová – Heř. Městec 2:1 (1 : 1)

Sestava: Jeřábek – Langer (76. Vašata), Deml M., Bohunek, Deml J. – Flídr – Pavlásek (60. Krása), Müller (84. Herclík), Vaňous, Grepl – Klímek (60. Novotný)

Branky:      30.     –     1 : 0        Vaňous

42.     –     1 : 1        Dvořáček

75.     –     2 : 1        Grepl

Po nevydařeném utkání v Chocni jsme si spravili chuť a ve 21. kole zvítězili na vlastním stadionu nad Heřmanovým Městcem 2:1. V nervózním a bojovném utkání se jako první střelecky prosadil Vaňous, který chytře využil chybu obrany. Hosté však ještě do poločasu vyrovnali. Rozhodnutí tak  přinesla až 75. minuta, kdy o setrvání třech bodů Pod Jelenicí rozhodl náš nejlepší střelec Grepl důrazem jemu vlastním. Zvládli jsme těžký zápas s druhým nejlepším týmem jarní části a zůstali doma na jaře stoprocentní. Následující středu máme dohrávku s Litomyšlí a v neděli zajíždíme do Horních Ředic.