FK Česká Třebová – FO Lanškroun        3 :0  (0:0)

Fotbal

sobota 6.5.2023

Branky: Nástraha, Janeček, Pietkiewicz

Sestava: Valenta – Deml, Dostál, Janeček, Kaplan, Keprt, Kubíček, Kyncl, Macková, Nástraha, Pávek, Pietkiewicz, Rezek, Rössler, Stach, Vencl

V domácím zápase s Lanškrounem jsme se trápili v zakončení. První poločas soupeř bránil a my se těžko prosazovali. Hostující brankář si se všemi šancemi a střelami poradil. Lanškroun měl také jednu šanci, ale sólový nájezd útočník neproměnil. Ve druhé půli se nám konečně podařilo skórovat, když po centru Keprta se prosadil Nástraha, který procedil míč mezi nohy brankáře. Na 2:0 zvýšil chytrou střelou Janeček a soupeř přestal klást odpor. Od té doby se na hostující branku valila lavina šancí, které jsme trestuhodně zahazovali. To, co jsme dokázali „zahodit“, by mělo být zfilmováno jako parodie na neproměňování šancí. Do konce zápasu jsme skórovali pouze jednou a tak doufáme, že jsme si branky schovali do dalších utkání.