FK Česká Třebová – Dolní Újezd 6 : 1 (1:0)

středa 11.09.2024

Branky: 2x Keprt, 2x Valenta, Kebrle, Kolář

Sestava: Bednář – Frnka, Hildebrand, Chadima, Jansa, Keprt, Kolář, Kosár, Nadtochyi, Štěpánek Valenta (Bohdanov, Kebrle, Pietkiewicz)

Ve středečním odpoledni jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Dolního Újezdu. Ačkoliv naše sestava byla nemocemi, zraněními a akcemi obměněna, soupeře jsme přehrávali od první minuty. Přicházely šance, ale naše zakončení bylo opět tristní. Po několika tutovkách jsme skórovali z „trmy-vrmy“, kdy zblízka doklepl míč do sítě hlavou Míra Kolář. O poločasu jsme kluky nabádali ke klidu ve hře a především v zakončení. Za devět minut jsme soupeři vstřelili tři branky. Nejprve Lukáš Keprt obešel i brankáře po vysunutí od Honzy Valenty, dále Matouš Kebrle uklidil míč po rohovém kopu přímo k tyči a nakonec Honza Valenta dorazil svou předešlou střelu – 4:0. Další branku přidal opět Lukáš Keprt hlavou po trestném kopu Dana Hildebranda – 5:0. Svého čestného úspěchu se dočkali i hosté, kdy po brejku po naší pravé straně se dostali k zakončení a ihned skórovali – 5:1. Poslední slovo si uzmul pro sebe Honza Valenta, který pěkným obstřelem stanovil konečný výsledek utkání na 6:1.

V prvním poločase nám neproměňování šancí svázalo nohy i mysl. Druhý gól však hráče uklidnil a fotbalem bavili sami sebe i naše fanoušky.