FK Česká Třebová  –  Choceň   1:0 (1:0)

• 12. 11. 2023

15. kolo KP – 11.11.2023

Sestava: Hubálek – Fric, Deml M., Müller, Deml J. – Krása – Grepl (90. Bohunek), Vaňous, Klímek, Polášek (76. Klumpar) – Novotný (88. Rybka)

Branka:        42.     –     1 : 0     Vaňous

V posledním zápase podzimní sezóny jsme si to rozdali se sousedem v tabulce Chocní. Pikantní na tomto souboji byla skutečnost, že tým koučuje Pražák, který v našem klubu sedm a půl roku úspěšně působil. První poločas kvalitní, zajímavý s několika výraznými šancemi na obou stranách. V této fázi se dokázal prosadit pouze Vaňous v závěru poločasu a do kabin jsme šli s jednobrankovým vedením. Po přestávce šla kvalita hry mírně dolů, ale stále se dalo na co dívat. Hosté už nebyli tak nebezpeční. V 52. min. dostal Polášek velkorysý prostor, ale s tutovkou zápasu pohrdl. Nakonec jsme utkání dotáhli do třetího vítězství v řadě s nulou a završili tak úspěšnou první polovinu soutěže.