FK Česká Třebová B -Verměřovice  1:0 (0:0)

• 30. 8. 2022
  • Michal Kubásek
  • B mužstvo
  • 84 Zobrazení

sestava – Lukáš, Abt, Švec, Sklenář, Fric, Rybka (57′ Kolář), Hýbl, Mikeš (57′ Pachl), Hruška, Macek (70′ Vytlačil), Bělka (74′ Holec)branka – Hýbl

Na zkušený tým z Turecka jsme od prvních minut vlétli a několik 100% šancí bohužel zahazujeme. Bělka má hned tři. Bohužel, skóre se nemění..Poté zahrozí soupeř a zachrání nás tyč. Turecko poté také děkuje brankové konstrukci, to se zastřeluje Hýbl. A když Rybka hlavou míjí těsně soupeřovubranku, jdeme do šaten za stavu 0:0.Ve druhé půli postupně soupeř fyzicky odpadá a tak dobýváme turecký blok. Díky bohu střelu Hýbla z velkého vápna turecký brankář pouští za svá záda 1:0Poté se nám více otevřela zadní vrátka soupeře, ale stále končíme na naší špatné koncovce. Z bezprostřední blízkosti  nastřeluje Mikeš obránce. Poté Macektěsně míjí pravou tyč.  A když ani v 85′ Pachl nenachytá tureckého brankáře, skončí zápas jednogólovým rozdílem 1:0. Nehráli jsme špatně, ale neproměňování100% šancí by nás mohlo v dalších zápasech mrzet.Další zápas hrajeme na horké půdě ve Srubech a to v neděli 4.9. od 16:00