FC Hlinsko – FK Česká Třebová 3:6 (1:4)

• 31. 8. 2022
  • Dorost

Branky: 9.Petrlík, 83.Otradovský, 89.Otradovský – 15.Fečko, 17.Polášek, 19.Navrátil, 41.Fečko, 53.Mísař, 73.JelínekSestava: Brejcha – Šmíd (39.Jelínek), Hýbl, Horák, Řehák (51.Mazura) – Mísař, Kovář (67.Mužík), Navrátil – Barbořák (51.Hanik), Fečko (51.Kubát), Polášek (67.Švanda)

Druhé mistrovské utkání náš tým odehrál na hřišti Hlinska. Úvod zápasu jasně patřil domácím a v 9. min. zaslouženě otevřeli skóre. Inkasovaná branka nás probudila, během čtyř minut otáčíme vývoj třemi trefami a přebíráme otěže zápasu. Do poločasu jsme dokázali přidat ještě čtvrtou branku a definitivně rozhodli o vítězi utkání. V druhé půli i díky střídajícím hráčům náš tým dominoval a přidal další dvě branky. Velkou kaňkou byl pro nás výkon v posledních deseti minutách, kdy jsme soupeři třikrát namazali do samostatného nájezdu a domácí střelec dvakrát proměnil.