• 39 Zobrazení

Branky: 48.Hýbl (p), 59.Navrátil, 71.Hanik, 87.Barbořák

Sestava: Brejcha – Mazura, Nástraha, Hýbl, Grepl (64.Dvořák) – Kovář, Barbořák (87.Kubíček), Navrátil (72.Deml) – Hanik (72.Švanda), Jelínek (87.Rezek), Kyncl (76.Lašek)

V sobotu 19. srpna zahájil nově složený tým dorostu sezónu v Hlinsku.

První poločas se i přes velké vedro hrál ve velmi svižném tempu a nabídl šance na obou stranách. Brankáři však předváděli dobré výkony a když už se je podařilo překonat, zachránila je branková konstrukce. V poločasové pauze jsme si s hráči upřesnili některé taktické pokyny a kluci je beze zbytku přenesli na trávník v druhé půli. Ve 48. min. byl ve vápně faulován Jelínek, penaltu si vzal na starost Hýbl a s přehledem proměnil – 0:1. Naše vedení dokázal o deset minut později navýšit Navrátil, který si našel Kovářovu standartní situaci na zadní tyči – 0:2. Nejhezčí moment přišel v 71. minutě, Jelínek přihrál na osu hřiště Hanikovi, ten obešel dva protihráče a nádhernou levačkou potěšil oko diváka – 0:3. Závěrečnou gólovou tečku nachystal zpětnou přihrávkou Jelínek pro Barbořáka, který si ve vápně zkušeně poradil – 0:4.

Hlavně za dominantní výkon ve druhé půli je vítězství naprosto zasloužené a povzbuzením do další práce pro nově se tvořící kolektiv.